Startliste

Eva KristensenPolitiet16120
Susanne SteffensenPolitiet14428
Carsten Warming HansenLBC2170
Vagn JensenKBK 194018010
Bjarne ElsborgBK Grøndal16518
Leslie GrahamSuså16319
Per RosenhagenPin-Crackers1953
Jan ElniffPin-Crackers1848
Britt BrøndstedS.A.S.1953
Henrik BrogaardSlagelse BC2000
Else HaarbyeAllerød BC11941
Jane HaarbyeAllerød BC17413
Hong Xiu FangS.A.S.16617
Michael Walter FreisingS.A.S.16916
Steen GrenbomAllerød BC16617
Jan ThomsenAllerød BC1886
Dennis TrustH.B.K.16916
Per NielsenH.B.K.1839
Flemming JørgensenH.B.K.15722
Bjarne LarsenH.B.K.15224
Bo RasmussenSlagelse BC17015
Jesper Hedelund JonassenPin-Crackers1858
Bo FrantzenPin-Crackers1924
Sofie L. B. AndersenSisu9553
Flemming KoldenborgRavnsborg14727
Oliver L. B. StrømSisu11841
Jakob C. HansenRavnsborg16319
Annette K. HansenRavnsborg12936
    
    
Lørdag kl 11 SnitHandicap
    
Bjarne ElsborgBK Grøndal16518
Vagn JensenKBK 194018010
Britt BrøndstedS.A.S.1953
Leslie GrahamSuså16319
Carsten Warming HansenLBC2170
Else HaarbyeAllerød BC11941
Jane HaarbyeAllerød BC17413
Steen GrenbomAllerød BC16617
Jan ThomsenAllerød BC1886
Joan BuchardtS.A.S.16120
Jørgen AndersenS.A.S.16816
Dennis TrustH.B.K.16916
Per NielsenH.B.K.1839
Flemming JørgensenH.B.K.15722
Bo RasmussenSlagelse BC17015
Jesper Hedelund JonassenPin-Crackers1858
Bo FrantzenPin-Crackers1924
Jakob C. HansenRavnsborg16319
Annette K. HansenRavnsborg12936
Bjarne LarsenH.B.K.15224
Henrik BrogaardSlagelse BC2000
    
    
Lørdag kl 12 SnitHandicap
    
Sofie L. B. AndersenSisu9553
Flemming KoldenborgRavnsborg14727
Oliver L. B. StrømSisu11841
Britt BrøndstedS.A.S.1953
Carsten Warming HansenLBC2170
Eva KristensenPolitiet16120
Susanne SteffensenPolitiet14428
Per RosenhagenPin-Crackers1953
Jan ElniffPin-Crackers1848
Henrik BrogaardSlagelse BC2000
    
    
Lørdag kl 13 SnitHandicap
    
Mikkel AndersenRavnsborg11543
Jerry AndersenRavnsborg15125
Sofie AndersenRavnsborg9155
    
    
Lørdag kl 15 SnitHandicap
    
Helle Ottesen AndersenBrasilia17413
Kent WigmanBrasilia1981
Henrik JørgensenEnghaven1886
Lars NielsenEnghaven1962
Anette EmborgEnghaven17513
Kenneth AnkerdalSydjysk BK1991
Zulfi AydogmusPin-Crackers1867
Erik JørgensenBK Grøndal14428
Christian PedersenAllerød BC15921
Allan HansenJoker1924
Kenneth EichenJoker1943
Mathias HandtSisu12836
Karen K. NielsenSisu14528
Sofie K. NielsenSisu13632
Oliver Nyrup MalmS.A.S.1829
    
    
Lørdag kl 16 SnitHandicap
    
Anette EmborgEnghaven17513
Kenneth AnkerdalSydjysk BK1991
Helle Ottesen AndersenBrasilia17413
Kent WigmanBrasilia1981
Henrik JørgensenEnghaven1886
Lars NielsenEnghaven1962
Erik JørgensenBK Grøndal14428
Christian PedersenAllerød BC15921
Zulfi AydogmusPin-Crackers1867
Karen K. NielsenSisu14528
Sofie K. NielsenSisu13632
Allan HansenJoker1924
Kenneth EichenJoker1943
Oliver Nyrup MalmS.A.S.1829
    
    
Lørdag kl 17 SnitHandicap
    
Mathias HandtSisu12836
Kenneth AnkerdalSydjysk BK1991
Helle Ottesen AndersenBrasilia17413
Kent WigmanBrasilia1981
Henrik JørgensenEnghaven1886
Lars NielsenEnghaven1962
    
    
Lørdag kl 18 SnitHandicap
    
Kenneth AnkerdalSydjysk BK1991
Henrik JørgensenEnghaven1886
Lars NielsenEnghaven1962
    
    
Søndag kl 10 SnitHandicap
    
Stine MelchiorsenPolitiet16717
Mads MelchiorsenSporvejene16120
Bjarne AndersenPin-Crackers1877
Michael BaltzersenPin-Crackers1886
Carsten GjertsenPin-Crackers2030
Lars LinderSporvejene2160
Marcus Fischer NielsenPin-Crackers1924
Robert MathiasenS.A.S.1981
Patricia Fischer NielsenPin-Crackers12936
Pernille HyldekrogPin-Crackers1877
Annika OlsenS.A.S.17214
Isabella R. NysomSundby13433
Karen K. NielsenSundby14528
Sofie K. NielsenSundby13632
Søren A. HansenBBK 9516717
Susanne MalmbergBBK 9512140
Ilse PihlBBK 9513035
Preben PihlBBK 9515921
Helmund ThisenBBK 9516617
Hanne ReimichBBK 9515622
Maiken Skov HansenBBK 9514030
Noi Buakat ThomsenS.A.S.14627
Narre HartmannS.A.S.14030
Nanna PetersenS.A.S.14030
Michael Buakat ThomsenS.A.S.1839
Jakob Nørgård MadsenS.A.S.1877
Rene S. ChristiansenS.A.S.1848
    
    
Søndag kl 11 SnitHandicap
    
Carsten GjertsenPin-Crackers2030
Lars LinderSporvejene2160
Stine MelchiorsenPolitiet16717
Mads MelchiorsenSporvejene16120
Bjarne AndersenPin-Crackers1877
Michael BaltzersenPin-Crackers1886
Marcus Fischer NielsenPin-Crackers1924
Robert MathiasenS.A.S.1981
Patricia Fischer NielsenPin-Crackers12936
Pernille HyldekrogPin-Crackers1877
Lillian AndersenTeam Millennium15722
Niels Christian AndersenTeam Millennium17811
Noi Buakat ThomsenS.A.S.14627
Michael Buakat ThomsenS.A.S.1839
Jakob Nørgård MadsenS.A.S.1877
Carsten TraneS.A.S.17712
Sarah Munch JensenHaslev15125
Rene S. ChristiansenS.A.S.1848
Mikael Krarup HeltEllipsen1858
    
    
Søndag kl 12 SnitHandicap
    
Bjarne AndersenPin-Crackers1877
Michael BaltzersenPin-Crackers1886
Carsten GjertsenPin-Crackers2030
Lars LinderSporvejene2160
Stine MelchiorsenPolitiet16717
Mads MelchiorsenSporvejene16120
Patricia Fischer NielsenPin-Crackers12936
Pernille HyldekrogPin-Crackers1877
Marcus Fischer NielsenPin-Crackers1924
Robert MathiasenS.A.S.1981
Lillian AndersenTeam Millennium15722
Niels Christian AndersenTeam Millennium17811
Carsten TraneS.A.S.17712
Sarah Munch JensenHaslev15125
Mikael Krarup HeltEllipsen1858
    
    
Søndag kl 13 SnitHandicap
    
Ingen tilmeldte   
    
    
Søndag kl 15 SnitHandicap
    
Caroline UdbjørgS.A.S.8259
Monica WatzRavnsborg8160
Pia MadsenGVB 7715224
Patriciamay DelaniCenter14727
Pernille F. NielsenPin-Crackers2020
Bo F. NielsenPin-Crackers1943
Rene F. NielsenPin-Crackers1991
Rene JeppesenPin-Crackers1839
Ilse PihlBBK 9513035
Preben PihlBBK 9515921
Helmund ThisenBBK 9516617
Søren A. HansenBBK 9516717
Susanne MalmbergBBK 9512140
Isabella R. NysomSundby13433
Hanne ReimichBBK 9515622
Maiken Skov HansenBBK 9514030
Tobias BrydeBK Sisu13931
Allan BrydeBK Sisu1953
Jakob Nørgård MadsenS.A.S.1877
Sarah Munch JensenHaslev15125
    
    
Søndag kl 16 SnitHandicap
    
Pia MadsenGVB 7715224
Patriciamay DelaniCenter14727
Rene F. NielsenPin-Crackers1991
Rene JeppesenPin-Crackers1839
Pernille F. NielsenPin-Crackers2020
Bo F. NielsenPin-Crackers1943
Caroline UdbjørgS.A.S.8259
Monica WatzRavnsborg8160
Tobias BrydeBK Sisu13931
Allan BrydeBK Sisu1953
    
    
Søndag kl 17 SnitHandicap
    
Ingen tilmeldte   
    
    
Søndag kl 18 SnitHandicap
    
STARTEN ER AFLYST   
    
    
Mandag kl 10 SnitHandicap
    
Randy LinningBK Keglerne16319
Joan LinningBK Keglerne14229
Rudi LarsenTriominos16319
Hanne LarsenTriominos15125
Lise Mollerup SørensenEllipsen15622
Ole Mollerup SørensenEllipsen13931
Karen K. NielsenSisu14528
Sofie K. NielsenSisu13632
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612
Bjørn Hviid LieberkindRavnsborg1877
Marcus Fischer NielsenPin-Crackers1924
Sarah Munch JensenHaslev15125
Camilla PoulsenPolitiet18010
Henrik BrogaardSlagelse BC2000
    
    
Mandag kl 11 SnitHandicap
    
Lise Mollerup SørensenEllipsen15622
Camilla PoulsenPolitiet18010
Randy LinningBK Keglerne16319
Joan LinningBK Keglerne14229
Rudi LarsenTriominos16319
Hanne LarsenTriominos15125
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612
Bjørn Hviid LieberkindRavnsborg1877
Sarah Munch JensenHaslev15125
Marcus Fischer NielsenPin-Crackers1924
Karen K. NielsenSisu14528
Sofie K. NielsenSisu13632
Henrik BrogaardSlagelse BC2000
    
    
Mandag kl 12 SnitHandicap
    
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612
Bjørn Hviid LieberkindRavnsborg1877
Hans-Jørgen ParlingTriominos13831
Ole Hansen 17214
Pia BahIF 3215324
Flemming KnudsenIF 3216319
Marcus Fischer NielsenPin-Crackers1924
Sarah Munch JensenHaslev15125
    
    
Mandag kl 13 SnitHandicap
    
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612
Flemming KnudsenIF 3216319
Peter Frank JørgensenDøvania1896
    
    
Mandag kl 15 SnitHandicap
    
Hans-Jørgen ParlingTriominos13831
Ole Hansen 17214
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612
Anna Olivia DjursingPin-Crackers17513
Anja IbsenS.Ø.B.16617
Torben PedersenS.Ø.B.1905
Zulfi AydogmusPin-Crackers1867
Niels LarsenS.Ø.B.16816
Mathias BaltsenJoker1886
Andreas BaltsenJoker1943
Ali AljaberiDøvania1867
Peter Frank JørgensenDøvania1896
Allan HansenJoker1924
Camilla AronkvistPin-Crackers15324
Jan KnudsenFB16916
Isabella R. NysomSundby13433
Emil HøstboTrekanten1905
Henrik HøstboPin-Crackers1886
    
    
Mandag kl 16 SnitHandicap
    
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612
Niels LarsenS.Ø.B.16816
Anja IbsenS.Ø.B.16617
Torben PedersenS.Ø.B.1905
Anna Olivia DjursingPin-Crackers17513
Zulfi AydogmusPin-Crackers1867
Allan HansenJoker1924
Camilla AronkvistPin-Crackers15324
Jan KnudsenFB16916
Peter Frank JørgensenDøvania1896
Ali AljaberiDøvania1867
Emil HøstboTrekanten1905
Henrik HøstboPin-Crackers1886
Mathias BaltsenJoker1886
Andreas BaltsenJoker1943
    
    
Mandag kl 17 SnitHandicap
    
Ali AljaberiDøvania1867
Anna Olivia DjursingPin-Crackers17513
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612
Camilla AronkvistPin-Crackers15324
Emil HøstboTrekanten1905
    
    
Mandag kl 18 SnitHandicap
    
Anja IbsenS.Ø.B.16617
Torben PedersenS.Ø.B.1905
Niels LarsenS.Ø.B.16816
Birdzhan SyuleymanSøborg Bk17612